Kutlama Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Sevdikleriniz ve yakınlarınızın bayramını kutlamak için birbirinden güzel Ramazan Bayramı mesajları…

Ramazan Bayramınızı tebrik eder sevdiklerinizle birlikte hayırlı bayramlar geçirmenizi niyaz ederiz.

Ömrüne ömür katılsın, gönlüne huzur saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun. Duan kabul, iki dünyan da cennet olsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.


Ramazan Bayramı Mesajları

Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.


Fıtır bayramınızı tebrik eder sevdiklerinizle birlikte hayırlı bayramlar geçirmenizi niyaz ederim.

Ramazan bayramımız mübarek olsun. Allah Teâlâ Ramazan Bayramını İslam aleminin selametine, zulümlerden kurtuluşuna vesile kılsın. (Amin.)

Hepimizin sevgi, saygı ve birlikteliği derinden hissettiği; yüzümüzden gülümsemenin eksik olmadığı nice bayramlar diliyorum. Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

Mübarek Ramazan bayramınızı kutlar, dûa talep eder ve hakiki bayrama (vûslata) ulaşanlardan, erenlerden olmayı dilerim. Mutlu, huzurlu Bayramlar…

Allah Teala ramazan-ı şerifte yaptığımız ibadetleri kabul eylesin, işlediğimiz kusurları affeylesin. Bayram vesilesiyle bütün müminlere hayırlar, afiyetler, bereketler ihsan eylesin. Ramazan bayramımız mübarek olsun.


Ramazan Bayramı Mesajları

Evleriniz şen, bereketiniz bol, ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bayram ülkemize ve mazlum âlem-i İslâm’a huzur, dünyaya barış getirsin. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Bugün bayram. Bizleri bu mübarek güne eriştiren Rabbimize hamdolsun. Bugün bayram. Evlerimiz neş’eyle dolsun. Ülkemiz ve mazlum İslâm âlemi tek yürek tek bilek olsun. Bugün bayram. Birliğimizin, dirliğimizin ve kardeşliğimizin sembolü Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve Ümmet-i Muhammed için hayra, huzura, berekete, bolluğa, felaha, feraha, refaha, afiyete
vesile olması dileğiyle… Hayırlı bayramlar efendim…

Bizleri bir Ramazan Bayramı’na daha ulaştıran Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar olsun. Bayramımız birlik, beraberlik ve kardeşliğimize, İslam coğrafyasının huzur ve selametine, insanlığın kurtuluş ve hidayetine vesile olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Birlik ve beraberliğimizin daim olduğu, sağlık ve huzur içinde nice bayramlara inşallah. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.


bayram mesajları

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Bizleri bir Ramazan Bayramı’na daha ulaştıran Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar olsun. Bayramımız birlik, beraberlik ve kardeşliğimize, İslam coğrafyasının huzur ve selametine, insanlığın kurtuluş ve hidayetine vesile olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Bayram coşkusu her yanı sardı. Şimdi uzaktakilerin buluşma, küslerin barışma ve herkesin bu büyük mutluluğu paylaşma zamanı. Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevinçlerin katlanarak yaşanmasını diliyoruz.

Cenab-ı Allah’tan aziz milletimizi ve tüm insanlığı içinde bulunduğumuz çağın bu büyük bunalımından kurtararak; ilim, ahlâk ve iman yüceliği vermesini, helâl rızıkla rızıklandırarak haktan, adaletten ayırmamasını, sabırla, ümitle hak yolunda çalışmayı nasip etmesini ve böylece insanın yaratılış gayesine denk bir düzen içinde iki cihan mutluluğuna ulaştırılmasını diler ve Ramazan Bayramınızı bu içten duygularla kutlar, selamlarımı, sevgilerimi, saygılarımı sunarım.

Yâ ilâhî! Günahlarımızı affederek de bizlere bayram ettir. Cemâlini seyrân ettir. Habibine yâran ettir… Tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramı mübârek ola. Hayırlar feth, şerler def ola. Müşkilâtlar hallu âsân ola. Nâ-murâd olanlar ber-murâd ola. Nâ şâd olanlar şâd-ü handân ola.

Zulüm ve adaletsizliğin son bulduğu, yalan ve iftiraların yerini doğruluğun aldığı, Filistin ve Mescid-i Aksa’nın hürriyetine kavuştuğu, coğrafyamızın huzur ve barışa eriştiği bayramlara ulaşma umuduyla Ramazan Bayramı’mız mübarek olsun.

Mevlâ bizi affede
Gör ne güzel ıyd olur
Cürm ü hatalar gide
Bayram o bayram olur.
Bayrımınız mübarek ola.

Başta bütün mazlum coğrafyalar olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, bayramımızın Gazze’nin, Mescid-i Aksa’nın ve mazlum coğrafyaların kurtuluşuna vesile olmasını temenni ederiz.

Vicdani huzura erip bayram sevinci yaşayanlardan olmak ümidi ile mutlu huzurlu Bayramlar.

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinde öperim. Şeker tadında, iyi bayramlar dilerim.

Asıl bayramı cennette yaşayanlardan olmak duası ile… Hayırlı bayramlar…

Ailenizle, sevdiklerinizle, sizi sevenler ile nice bayramlar görmeniz dileği ile bayramınız kutlu olsun.

Kapı çalar çocuklar koşar; eller uzatılır dostlar tutar… Ramazan Bayramı’nda bütün kalpler birlikte atar. Hayırlı bayramlar…

Ramazan Bayramı’nı kutluyor; sevgi, saygı, barış ve kardeşlik dolu nice bayramlar diliyorum.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun…

Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Ramazan Bayramlarına…

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim. Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle…


Ramazan Bayramı Mesajları
Bayram Mesajları
Kutlama Mesajları

Yorum Yaz