Kutlama Mesajları

Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün (s.a.v) kokusunun üzerinize sinmesi temennisiyle… Kandiliniz mübarek olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul ve kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda buluşmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim, saadetiniz kaim, kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Yüce Mevla’dan bu mübarek gecenin, bereket ikliminin insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Kandil vesilesi ile Allah Teâla; kimin ne derdi varsa derman, hastalara da hayırlı şifalar versin. Dua eden elleri, kalpleri boş çevirmesin. Kandilimiz mübarek olsun.

Allah’ım, bizi affet, bizi bağışla, bize acı, Sen bizim Mevla’mızsın, kafirlere karşı bize yardım et. (Amin.) Kandilimiz mübarek olsun.

Allah’ım huzurundan başka yerde göz yaşı döktürme bize. Bizleri darda koyma, zorda koyma, şerde koyma Ya Rab. Darda, zorda olan kullarına yardım et Allah’ım. Her türlü musibetten bizleri koru. Bu mübarek gece hürmetine bizleri bağışla. Kandilimiz mübarek, dualarımız kabul olsun.

Rabbimiz! Kaldıramayacağımız şeyleri bize yükleme! Günahlarımızı affet, bizi bağışla, bize merhamet et! Sen bizim sahibimiz ve yardımcımızsın. Kandilimiz mübarek olsun.


Kandil Mesajları
Kutlama Mesajları

Yorum Yaz