Kutlama Mesajları

Mirac Kandili Mesajları

Mirac Kandili Mesajları

Mirac Kandili Mesajları

Tüm İslam âleminin Miraç Kandili mübarek olsun. Bu kutlu gecenin tüm dünya için salgın hastalıklardan arınmış, sağlıklı, huzurlu ve bereketli günlere vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Tüm İslam âleminin Miraç kandili kutlu olsun.

Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle. Herkese hayırlı kandiller.

İbadetlerimizin makbul, dualarımızın kabul olduğu, insanlığın sağlık, mutluluk, barış, huzur bulduğu, Miraç’ın hayırlara vesile olduğu bir gece olsun. Tüm İslam âleminin Miraç Kandili kutlu olsun.

Sıkıntıların ferahlığa tebdil edildiği bu mübarek gecede, Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Miraç Kandilimiz kutlu olsun.

Allahım! Bizleri Regaib’le sana rağbet eden, Miraç ile yücelen, Berat ile kurtuluşa eren, Kadrini idrak ederek seni hak eden kullarından eyle.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.


Mirac Kandili Mesajları
Kutlama Mesajları
Kandil Mesajları

Yorum Yaz